צבע לתעשיה
צבע לרכב
ספריי צבע
מכונה למילוי ספריי צבע
מילוי תרסיס צבע
ציוד צביעה
צבע לעץ
צבע למסגריות
צבע לזכוכית
צביעה אלקטרוסטטית
צבע לאלומיניום
צבע למתכתספריי צבע, תרסיס צבע, מילוי ספריי צבע,
מילוי תרסיס צבע, ציוד צביעה והתזה
ספריי צבע לאלומיניום  

ספריי צבע לאלומיניום
 

מכונה אישית למילוי ספריי צבע 

 

צביעת אלומיניום בציפוי אבקה נעשית באמצעות צביעת מוצר עשוי אלומיניום בצבע יבש, בתהליך של טעינת האבקה בכוח אלקטרו-סטטי ואז התזתה על המוצר.

הטכנולוגיה הייחודית של ציפוי אלומיניום מאפשרת יצירת צורות ודוגמאות מפורטות ועשירות.
בנוגע לציפוי מתכת, ניתן לקשט מוצרי אלומיניום ומתכת בעיצובים שונים – ממראה עץ לקומפוזיציות ציוריות  - באמצעות שימוש בציפוי אבקה. התוצאה היא של חומר שהוא גם עמיד וגם מגוון, כזה שניתן לעשות בו שימוש כמעט לכל מטרה. הסיבה הטובה ביותר להשתמש בציפוי אבקה לשם צביעת אלומיניום היא שהתוצאות הן מעולות.תיקונים נקוקודתיים ניתן לבצע עם ספריי צבע לאלומיניום.
דוגמאות למוצרי אלומיניום מצופי אבקה הן חלונות אלומיניום בפרוייקטים מסחריים ובבתי מגורים, מכשירים, רהיטים, דלתות מעלית, סיפונים ומסילות ועוד. ניתן אפילו לצפות באבקה חלקי אלומיניום כגלגלי אלומיניום, אם מנקים ומטפלים בהם כראוי.
קל לנקות ציפוי אלומיניום מאבקה. זה נכון במיוחד בהשוואה לעץ, כיון שצבע אלומיניום אבקתי אינו דורש צורה כלשהי של צביעה או הכתמה. ציפוי מתכת באבקה הוא תהליך עמיד ובאיכות גבוהה שתוצאתו היא מוצר העמיד בפני תנאי סביבה קשים, כגון קרינה חזקה, רסס מלח וזיהום אוויר כבד.
ציפוי אבקה במראה עץ לאלומיניום מגיע בגימור טבעי חלק או בעל טקסטורה ונראה כה טבעי שלא תוכלו להאמין שזה לא עץ!
בערך 90% מהחומרים המצופים אבקה הם פלדה, אלומיניום או מתכת.
 

ציפוי אבקה למתכת כולל:

  1. הכנת החלק (טיפול מקדמי)
  2. הנחת האבקה
  3. גימור

 
הטיפול המקדמי לציפוי אבקה למתכת:
לפני שלב ציפוי האלומיניום באבקה בפועל, יש לנקות בקפידה את מוצר המתכת או אלומיניום ורצוי להתחיל בניקוי גריז וציפויים קיימים. חשוב מאוד להסיר אדמה, תחמוצות מתכת, שמן, שמני סיכה וכו' לפני שמתקדמים בתהליך הציפוי באבקה.  ניתן לבצע זאת באמצעות מגוון של שיטות כימיות ומכאניות, לפי המרקם והגודל של המוצר, סוג החומר והייעוד של המוצר הסופי.  שיטות ציפוי באבקה מסוימות עשויות לדרוש שיטות הכנה שונות. כמו כן תיקונים נקודתיים בסיום התהליך מבצעים עם ספריי צבע לאלומיניום.
 
תהליכי הנחת אבקה לציפוי מתכת:
לאחר הטיפול המקדמי לקראת ציפוי האבקה למתכת (המפורט לעיל), מניחים את המוצר במכונות מתקדמות לציפוי אבקה וחלקיקי האבקה נמסים ויוצרים מרקם אחד. אופן התזת האבקה יקבע את הדוגמא הנבחרת. ניתן ליצור עיצובים לפי בחירה מבין מגוון של צבעי אלומיניום ציפוי אבקה ודוגמאות של ציפוי אבקה.
בדרך כלל ציפוי האבקה מרוסס על גבי חפצי מתכת באמצעות רובה אלקטרוסטאטי. מכשיר זה מוסיף מטען חשמלי חיובי לאבקה, שאז מרוססת (בעזרת אוויר מכאני או דחוס) בקרבה לחפץ.  בעזרת המטען האלקטרוסטאטי הספריי מותז לעבר החפץ שאז מחומם. כתוצאה מכך, האבקה נמסה לכדי מרקם אחיד לפני שהיא מקוררת כדי להפוך לציפוי קשיח.  באופן חלופי, ניתן לחמם את המתכת ואז לרסס את האבקה ישירות עליה. שיטה זו יוצרת גימור אחיד, והתוצאה היא ציפוי מעוצב ברמה גבוהה.
 
תהליך גימור לציפוי אבקה לאלומיניום:
תהליך גימור לציפוי אבקה לאלומיניום דורש טמפרטורה מסוימת למשך זמן מסוים כדי להשיג ייבוש וגימור מלא ואת כל האיפיונים של עבורם נועד החומר.
תהליך הגימור ומשכו עשוי להשתנות בהתאם להוראות היצרן של המוצר, ותלוי גם בסוג הצבע ודוגמתו (למשל דוגמת מראה עץ).

   

החברה משתמשת במוצרים בעלי מערכת ניהול העומדת בדרישות התקן המאושרות ע"י מכון התקנים הישראלי והתקן הבין לאומי ת"י iso 9001 :2000

 

1800-100-018 שיחת חינם
ארלוזורוב 89 ת"א   
 
מילוי ספריי צבעמילוי תרסיס צבעמוצריםפרופילספריי צבעמידע טכנילקוחותצור קשר
זכויות היוצרים שייכות לבעל האתר אין לעשות שום שימוש בשום תוכן ללא אישור מראש ובכתב.הפרת החוק עלולה לגרור אחריה אחריות פלילית או אזרחית.