צבע לתעשיה
צבע לרכב
ספריי צבע
מכונה למילוי ספריי צבע
מילוי תרסיס צבע
ציוד צביעה
צבע לעץ
צבע למסגריות
צבע לזכוכית
צביעה אלקטרוסטטית
צבע לאלומיניום
צבע למתכתספריי צבע, תרסיס צבע, מילוי ספריי צבע,
מילוי תרסיס צבע, ציוד צביעה והתזה
ספריי לצביעה אלקטרוסטטית  

 

ספריי לצביעה אלקטרוסטטית
 

מכונה אישית למילוי ספריי צבע לפי הגוון שלך!


 

צביעת אבקה אלקטרוסטטית הוא תהליך גימור שנהיה מאוד פופולרי מאז שהוצג באמריקה הצפונית לפני למעלה מ-40 שנים. כמייצגת למעלה מ-15% משוק הגימור המסחרי הכולל – נעשה באבקה שימוש על מגוון רחב של מוצרים. יותר ויותר חברות בוחרות בציפוי אבקה לגימור עמיד ובעל איכות גבוהה, שמאפשר פעילות מקסימלית, שיפור יעילות ועמידה נוחה בדרישות הקשורות באיכות הסביבה.

ציפויי אבקה משמשים כגימורים פונקציונאליים (הגנתיים) ועיצוביים, והם מוצעים במגוון כמעט בלתי נגמר של צבעים וטקסטורות. הודות להתקדמות טכנולוגית, לציפוי אבקה יש איכות גבוהה במיוחד.לפגמים ניתן להשתמש בספריי צבע לתיקון ציפוי.

 
כיצד עובד ציפוי אבקה
ציפויי אבקה מבוססים על שיטות שרף פולימר, בשילוב עם מרפאים, פיגמנטים, סוכני איזון, מתאמי זרימה ותוספים אחרים.  רכיבים אלה מומסים ומעורבבים, מקוררים ונגרסים לאבקה אחידה דומה לקמח אפייה. בדרך כלל נעשה שימוש בתהליך שנקרא ריסוס אלקטרוסטאטי (ESD) כדי לשים את ציפוי האבקה על גבי חפץ מתכתי.  שיטה זו מיושמת בעזרת רובה ריסוס, שמעביר מטען אלקטרוסטאטי לחלקיקי האבקה שאז נמשכים ונצמדים לחפץ.  אחרי ששמים את ציפוי האבקה, מכניסים את החפץ לתנור שבו - באמצעות חום - הציפוי מגיב מבחינה כימית ויוצר רצועות מולקולאריות ארוכות שיוצרות צפיפות גבוהה של החומר.  רצועות מולקולאריות אלו עמידות מאוד בפני בלאי. שיטת יישום זו היא השיטה הנפוצה ביותר ליישום אבקות.  ניתן לשים ציפויי אבקה גם על חפצים שאינם מתכתיים כגון כאלו שעשויים פלסטיק או סיבים בצפיפות בינונית (MDF).
לעיתים שמים ציפוי אבקה באמצעות תהליך של הכנסה לנוזלים.  חלקים שחוממו מראש נטבלים במיכל של אבקה נוזלית והציפוי מומס ונפרש על גבי החלק. ריפוי עשוי להידרש לאחר מכן בתלות בגודל ובטמפרטורה של החלק וסוג האבקה בה נעשה שימוש. 
לא משנה באיזו שיטת יישום עושים שימוש – ציפויי אבקה הם קלים לשימוש, שומרים על הסביבה חסכוניים ועמידים ותמיד ניתן לעשות גימור במקרה של נזילות בספריי צבע.
 
עמידות של ציפוי אבקה
ציפוי אבקה הוא גימור באיכות גבוהה הנמצא על אלפי מוצרים נפוצים שכל אדם בא במגע עימם מידי יום.  ציפוי אבקה מגן על המכונות הקשוחות והמחוספסות ביותר וגם על כלים ביתיים שכולם נעזרים בהם על בסיס יומי.  ציפוי אבקה מספק גימור עמיד יותר מזה שמספקים צבעים נוזליים, ועדיין מקנה מראה אטרקטיבי.
מוצרים שנצבעו בציפוי אבקה עמידים יותר בפני בלאי שנגרם כתוצאה ממגע, לחות, כימיקלים, קרינה אולטרה-סגולה ותנאי מזג אוויר קשים אחרים. כתוצאה מכך קטן הסיכון להיווצרותם של שריטות, חתכים, קורוזיה, דהייה ותוצרי לוואי אחרים של בלאי.
ציפוי אבקה הוא ציפוי קשוח. הוא נראה נהדר. והוא מחזיק מעמד זמן רב מאוד.  מעבר להיותו עמיד, ציפוי אבקה הוא בחירה אטרקטיבית בשל יתרונותיו מבחינת שמירה על הסביבה.        
   

החברה משתמשת במוצרים בעלי מערכת ניהול העומדת בדרישות התקן המאושרות ע"י מכון התקנים הישראלי והתקן הבין לאומי ת"י iso 9001 :2000

 

1800-100-018 שיחת חינם
ארלוזורוב 89 ת"א 


 

 
מילוי ספריי צבעמילוי תרסיס צבעמוצריםפרופילספריי צבעמידע טכנילקוחותצור קשר
זכויות היוצרים שייכות לבעל האתר אין לעשות שום שימוש בשום תוכן ללא אישור מראש ובכתב.הפרת החוק עלולה לגרור אחריה אחריות פלילית או אזרחית.