צבע לתעשיה
צבע לרכב
ספריי צבע
מכונה למילוי ספריי צבע
מילוי תרסיס צבע
ציוד צביעה
צבע לעץ
צבע למסגריות
צבע לזכוכית
צביעה אלקטרוסטטית
צבע לאלומיניום
צבע למתכתספריי צבע, תרסיס צבע, מילוי ספריי צבע,
מילוי תרסיס צבע, ציוד צביעה והתזה
ספריי צבע לעץ  

ספריי צבע לעץ

מכונה למילוי ספריי צבע בכל גוון

 

מטרתם של ציפויי צבע אלו היא להכין את פני השטח לשכבות הצבע של הגימור או לגימור שקוף.
צבע יסוד
אוטם את פני השטח ומהווה בסיס לשכבת הגימור. עושים בו שימוש על עץ חשוף ועל מתכת, על שטחים שנצבעו קודם ותוקנו או הינם במצב לא טוב (בשל קילוף למשל) ועל שטח שמתכוונים לצבוע אותו בצבע חדש כהה בהרבה או בהיר בהרבה מזה הקיים. עושים שימוש בצבע יסוד גם כדי להסתיר כתמים ככתמי מים, טושים, עשן ודיו וגם על עץ שידמם דרך ציפוי צבע.
ספריי צבע יסוד מבטיח תוחלת חיים ארוכה יותר של הצבע כי הם מאפשרים לשרף בצבע הגימור להישאר על פני השטח וכך ליצור את שכבת המגן. כך מונעים קילוף וזה החלק החשוב ביותר להשגת גימור עמיד ולאורך זמין.
צבעי גימור
כיום ישנם שני סוגי צבעים – לאטקס ואלקיד. צבע אלקיד ידוע גם כצבע מבוסס שמן. לאטקס מעניק גימור מצוין וקל יותר להשתמש בו. צבע לאטקס ניתן לנקות עם סבון ומים, הוא מתייבש מהר, יש לו פחות ריח, הוא אינו דליק, קל לתקן אותו, הוא נשאר גמיש יותר ומאפשר ללחות להתאדות דרך החומר וכך נוצרים פחות קילופים וסדקים.
בצבעי לאטקס לא יקרים יש פחות שרף ויניל (מאגדים) ויותר מים, בעוד שבצבעי לאטקס עמידים יותר יש 100% שרף אקרילי ופחות מים (אתה מקבל מה שאתה משלם עבורו..).
המונח "אנאמל" מקושר בדרך כלל לצבעים שלגימור שלהם יש ברק כלשהו. ספריי אנאמל נוצר בעזרת ריכוזי שרף גבוהים יותר.
רמות ברק
ברק של צבע הוא כמות האור המוחזרת על פני השטח של צבע גימור. ישנם 4 סוגי ברק בסיסיים – שטוח, סאטן, חצי מבריק ומבריק.
לצבעים שטוחים יש מאפיינים שאינם מחזירי אור, והם מקנים גימור מאט. גימור זה מאפשר להסוות לקויות על פני השטח, ובדרך כלל עושים בו שימוש על תקרות וקירות באזורים שלא באים עימם במגע רב, חדרי אוכל, חדרי מגורים וחדרי שינה שאינם בשימוש ילדים קטנים.
גימור סאטן, הידוע גם כגימור קליפת ביצה, מעניק ברק עדין בדומה לזה של קליפת ביצה. גימור סאטן מעניק גימור קשיח יותר ולכן הוא עמיד יותר וחסין כתמים יותר מאשר גימור שטוח. עמידות זו עושה גימור סאטן בחירה טובה לקירות בחדרי ילדים, מסדרונות, חדרי מדרגות וחדרי משפחה.
צבעים חצי מבריקים הם עמידים מאוד, קל יותר לנקותם והם חסינים יותר בפני כתמים מאשר צבעי ספריי גימור סאטן. נעשה בהם שימוש בעיקר באזורים רגישים יותר או כאלו שמנוקים באופן תכוף יותר כגון מטבחים וחדרי רחצה. צבע זה מתאים גם לעץ וארונות.
צבע מבריק הוא צבע גימור קשה ועמיד יותר וחסין יותר בפני כתמים. קל יותר לנקותו מכל הצבעים האחרים. גימור מבריק באופן עקרוני הופך ליקויים על פני השטח לבולטים יותר. גימור מבריק הוא המתאים ביותר לאזורי בלאי גבוה כמטבחים, חדרי רחצה, רהיטים וארונות, רצפות, מדרגות, מעקות ודלתות.
 
באיזה סוג צבע מומלץ לך להשתמש?
יש לקחת בחשבון שני שיקולים – כמה בלאי יספוג השטח, והאם ברק יתאים לתכנית העיצוב שלך. אם אתה צובע חדר אחסון או אזור אחר של שימוש רב וניקוי רב, בחר בברק הגבוה ביותר כי צבעים אלו מתאימים בדיוק לזה. אם ה"תחושה" בחדר חשובה, כגון סלון או חדר שינה, בחר בגימור בעל ברק נמוך לקבלת תחושה מרגיעה ונינוחה.
    

 
מילוי ספריי צבעמילוי תרסיס צבעמוצריםפרופילספריי צבעמידע טכנילקוחותצור קשר
זכויות היוצרים שייכות לבעל האתר אין לעשות שום שימוש בשום תוכן ללא אישור מראש ובכתב.הפרת החוק עלולה לגרור אחריה אחריות פלילית או אזרחית.